Projekty

Zin-Zin

Klient: Zin-Zin
Služby: názov, logo, korporátna identita, tlačené materiály, obalové materiály, UX dizajn, web dizajn, web development

Pri projekte ZinZin sme stáli od jeho začiatku. Pomohli sme vymyslieť názov, vytvorili jeho logo, zadefinovali farebnosť aj typografiu, vytvorili štruktúru a celý sme ho naprogramovali. ZinZin je moderný projekt členený na tri časti: ZinZin Note – módny magazín prinášajúci najnovšie informácie zo sveta módy a lifestylu, ZinZinStore –e-shop ponúkajúci módne vychytávky a ZinZinLookbook – magazín určený ľuďom, ktorí sa nebránia zmene pod rukami profesionálnych stylistov. Na ZinZin sme patrične hrdí a ak sa zaujímate o súčasnú módu, určite ho udržte vo svojej pozornosti.

LOGO DESIGN

Typografia

KORPORÁTNE FARBY

Zin-zin NOTE

Magazín, ktorý prináša najpestrejšie informácie zo sveta módy. Vytvorili sme moderný a prehľadný layout, ktorý sa prispôsobuje všetkým typom mobilných zariadení.

www.note.zinzin.sk

Zin-zin LOOKBOOK

Máte chuť na zmenu? ZinZinLookbook je správne miesto pre inšpiráciu v aktuálnych lifestylových trendoch bežných ľudí z ulice. Detailne sme si dali záležať na časti, kde sa sami môžete prihlásiť do zmenárne a podstúpiť vlastnú premenu. Naša časť práce na stránke je ukončená, klient teraz čaká na vhodnú príležitosť uviesť projekt do života.

Zin-zin STORE

ZinZinStore je miesto, kde nájdete svieže dizajnové oblečenie a módne doplnky. Je to komplexný e-shop, ktorý sme s klientom dlho navrhovali, vylaďovali, nerodil sa ľahko, ale výsledok stojí za to! Aspoň podľa nás.

www.store.zinzin.sk