Štúdio

Veríme, že umenie má vychádzať z poznania a poznanie by malo byť obohatené umením. Dizajn musí byť funkčný, ale žijeme príliš krátko na to, aby nebol aj pekný

TRUBEN STUDIO

Korporátna identita

Korporátna identita je komplexný súbor pravidiel, ktorý musí ladiť. Branding začíname dôkladnou analýzou a až potom sa púšťame do kreslenia príbehu, ktorý vaša značka bude vo výsledku rozprávať. V závislosti od konkrétnych potrieb zabezpečíme komplexný dizajnmanuál, nastavenie farebnosti pre offline aj online prostredie, pripravíme odporúčania na používanie typografie, aj tlačové materiály. Vždy dbáme o to, aby nastavenia značky obstáli v čase.

Prezentačné webstránky

Špecializujeme sa na webstránky, ktoré potrebujú v prvom rade komunikovať. Naším cieľom je priniesť návštevníkovi skvelý zážitok. Vizuálny, ale aj obsahový. Dávame dôraz na funkčnú, intuitívnu navigáciu a prehľadnosť. Rovnako si potrpíme na čisté, plne responzívne spracovanie a výslednú technickú podobu.

Tlačové materiály

Spolupracujeme so špičkovými tlačiarmi, ktorí nemajú problém zrealizovať akékoľvek kreatívne riešenia. Vychádzame z dlhoročných skúseností s typografiou a prácou s materiálom. Máme za sebou kreatívne vizitky, funkčné brožúry aj komplexný redizajn tlačeného magazínu.

Vizuálny obsah

Všetko vyššie spomenuté je pre nás len začiatok. Emóciu značky vieme umocniť vizuálnym obsahom šitým na mieru. Myšlienku si vytvoríme sami. Následne spolupracujeme s najlepšími kreatívcami a umelcami vo svojom odbore. Takto dokážeme nafotiť hodnotné fotografie, vytvoriť špičkové ilustrácie, 3D modely, kreatívne scény, animácie alebo videá. Očami skúsených kreatívcov dokážeme udržať komplexnosť zadania a schopnosťou kvalitných manažerov dohliadnuť na jeho realizáciu a implementáciu.