Projekty

Slovenské predsedníctvo v rade EÚ

Klient: Ministerstvo zahraničných vecí SR
Služby: UX dizajn, web dizajn, web development

Predsedníctvo Slovenska rade EÚ je jedna z najdôležitejších udalostí roku 2016. Je to zároveň obdobie, v ktorom verejnosť stratila dôveru v štátne IT zákazky a každý ďalší zverejnený projekt sprevádzali rozpačité reakcie. V takejto atmosfére sme sa rozhodli ísť do tendru a férovou cestou postaviť projekt, ktorý ukáže, že stále sa to na Slovensku dá. Webstránka je plne responzívna, s moderným dizajnom, prehľadná a plne funkčná. Pozitívne reakcie po zverejnení nás uistili, že sa nám to do bodky podarilo.

Prehľadná a jednoduchá

Napriek náročnej téme, akou je SK PRES, je stránka prehľadná a jednoduchá na používanie. Ešte pred zverejnením sme urobili verejnú výzvu na testovanie. Ktokoľvek mohol prísť a beta verziu si vyskúšať. Potvrdilo sa, že návštevníci sa na stránke nestrácajú a celkový systém zvládnu pochopiť rýchlo.Silná v detailoch

Špeciálne pre potreby predsedníctva sme vytvorili viac ako 30 ikon, ktoré charakterizujú jednotlivé témy. Logo sme rozanimovali, na stránke je viacero dynamických elementov a tam, kde to téma umožňuje, sme sa graficky uvoľnili.

Tablet grid

Mobile grid